Participants

Participants

Bosnia and Herzegovina

ADNAN ŠALAKA
Team Leader

ALMIR DIZDAREVIĆ
Deputy Team Leader

AZUR ĐONLAGIĆ
Contestant

NIKOLA NOVARLIĆ
Contestant

NIKOLA GRUJIĆ
Contestant

IRFAN SMAJEVIĆ
Contestant

Bulgaria

EMIL KELEVEDJIEV
Team Leader

PAVLIN PEEV
Deputy Team Leader

ENCHO MISHINEV
Contestant

VIKTOR TERZIEV
Contestant

RADOSLAV DIMITROV
Contestant

PETAR NYAGOLOV
Contestant

Cyprus

PAVLOS PAVLIKAS
Team Leader

ADAMOS TTOFARI
Deputy Team Leader

CHRISTOS FALAS
Contestant

ARISTEIDIS TZIAPOURAS
Contestant

ANGELOS ASSOS
Contestant

EVRIPIDIS PAPAEVRIPIDIS
Contestant

Greece

DIONYSIS ZINDROS
Team Leader

THEODOULI TERZIDOU
Deputy Team Leader

GIANNIS TYROVOLAS
Contestant

DIMITRIOS RONTOGIANNIS
Contestant

CHARILAOS PIPIS
Contestant

DIMITRIOS IATRAKIS
Contestant

Italy

GASPARE FERRARO
Team Leader

DARIO OSTUNI
Deputy Team Leader

STEFANO MILIZIA
Contestant

DARIO PETRILLO
Contestant

FEDERICO VIOLA
Contestant

PAOLO RIZZO
Contestant

Macedonia, Republic of

EMIL STANKOV
Team Leader

MARIJA MIHOVA
Deputy Team Leader

MARTIN DINEV
Contestant

MARKO KJALASAN
Contestant

FILIP MIHOV
Contestant

VLADIMIR MAKSIMOVSKI
Contestant

Moldova 1

BRÎNZA SVETLANA
Team Leader

RUDI ALEXANDRU
Contestant

COJOCARU GABRIEL
Contestant

BABIN CLAUDIU
Contestant

PAŞA CORNELIU
Contestant

Moldova 2

BRÎNZA SVETLANA
Team Leader

MOGLAN MIHAI
Contestant

VOZIAN VALENTIN
Contestant

PETRAŞCO SANDU
Contestant

BUTMALAI DAN
Contestant

Montenegro

RANKO CABRILO
Team Leader

MIODRAG RACIC
Contestant

Romania

IONEL-VASILE PIȚ-RADA
Team Leader

ADRIAN BUDĂU
Deputy Team Leader

ȘTEFAN CONSTANTIN-BULIGA
Contestant

GEORGE CHICHIRIM
Contestant

ALEX TATOMIR
Contestant

THEODOR PIERRE MOROIANU
Contestant

Serbia

NIKOLA MILOSAVLJEVIĆ
Team Leader

IVAN STOŠIĆ
Deputy Team Leader

MOMČILO TOPALOVIĆ
Contestant

VLADIMIR MILENKOVIĆ
Contestant

FILIP VESOVIĆ
Contestant

DUŠAN ŽIVANOVIĆ
Contestant

Slovenia

DARKO PEVEC
Team Leader

MARKO POŽENEL
Deputy Team Leader

URBAN DUH
Contestant

ŽIGA ŽELJKO
Contestant

MITJA ŽALIK
Contestant

TIM POŠTUVAN
Contestant

Turkey

FATIH DEMIRCI
Team Leader

TOLGA CAN
Deputy Team Leader

BILGE KAGAN UNAL
Contestant

ATACAN İYIDOĞAN
Contestant

CANER DEMIRER
Contestant

KARHAN KAAN KAYAN
Contestant

SEFA AKTAS
Guest

MEHMET TAN
Guest